Rope'n'Fly 3 - Dusk Till Dawn

Arcade Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 48.30 MB
  • Sürüm 3.6
  • Dil Türkçe
  • Geliştirici Djinnworks GmbH

Rope'n'Fly 3 - Dusk Till Dawn indir. Aksiyon Oyunu kategorisindeki bu uygulama iPhone (mobil) içindir. Ücretsiz olarak yükleyebilirsiniz.

Yüksek kaliteli oyun görselleri sayesinde oyuncuların dikkatini çekmeyi başaran Rope'n'Fly 3 mobil oyununda yüksek binalar arasında uçacaksınız. Uzun ip kullanarak binalar arasında uçacağınız Rope'n'Fly 3 arcade oyununda yüksek skorlar elde etmek için doğru zamanda ve doğru yerde hamle yapın. Oyunu oynamak için ücret ödemenize gerek yok. Ücretsiz bir şekilde de iOS akıllı cep telefonunuza indirebilirsiniz. Akıllı cihazlarınızın dokunmatik kontrolleri oyunda başarılı seviyelere çıkmanıza imkan sağlayacaktır.

Gökdelenden diğerlerine sallamak için iplerinizi kullanın. Halatlarınız üzerinde tam kontrolünüz var, ipinizi oraya atmak için bir binaya dokunun, serbest bırakmak ve gökyüzüne doğru uçmak için tekrar dokunun. Başarılar elde etmek için çeşitli atlamalar yapın, uçan uçaklara veya balonlara tutun ve arkadaşlarınızla veya tüm diğer oyuncularla en iyi skor için yarışarak onlara en iyi uçan kişinin kim olduğunu kanıtlayın. Sıkı ve hızlı tempolu bir oyun deneyimi sunan Rope'n'Fly 3 mobil oyunu sayesinde akıllı cihazlarınızda heyecan dolu anlar yaşamanın tadını çıkaracaksınız.

Rope'n'Fly 3 arcade oyununda şehir bambaşka gözüküyor. İnanılmaz görünümlü grafikler zerine tasarlanan Rope'n'Fly 3, oyunculara muhteşem anlar sunmaktan geri kalmıyor. Oyuncu, halatlar ve nesneler için gerçekçi fizik motoru seçeneğini değerlendirebilirler. Kullanacağınız iplerin uzunluğu her zaman daha uzun mesafeye uçmanız açısından çok önemlidir. Uçuş deneyiminizi başarı ile sonuçlandırmak için doğru zamanda ve doğru yerde ekrana dokunun. Gece gündüz uçuşları yaparak şehri bambaşka açılardan seyredebilirsiniz.

Oyununuzu kendi zevklerinize göre özelleştirin. Oyuncular arasından seçim yapın, ip seçeneğini değerlendirin ve uçmak istediğiniz mekanı da seçerek oyunda heyecan dolu anlar yaşamanın tadını çıkarın. Hiç bitmeyen şehirlerde sonsuz oynama seçeneğini değerlendirerek metropol şehirler arasından geçiş yapın. Her hamlenizi değerlendirerek oyunun seyrini değiştirecek seçenekleri değerlendirin. Serbest mod dahil olmak üzere çeşitli oyun modlarını kullanın ve muhteşem bir uçuş deneyimi yaşayın. Binalar arasında özgürce uçmak, şehri gökyüzünden seyretmek ve yüksek kaliteli oyun ögelerini değerlendirmek için sizde Rope'n'Fly 3 aksiyon oyununda yer alın. Seçimleriniz doğrultusunda değişkenlik gösteren Rope'n'Fly 3 mobil oyununda binaları uçmak için kullanabilirsiniz.

Rope'n'Fly 3 - Dusk Till Dawn indir